Zagreb meetup

Već se dulje vrijeme predlaže meetup, pa hajde da ga konačno i organiziramo. Nekoliko se anona složilo da bi ovaj petak bio dobar termin. Što kažete?

Other urls found in this thread:

hzpp.hr/sajam-interliber-sajam-multimedije-i-inova?p=914
twitter.com/NSFWRedditImage

>Russians
Go post on vk Ivan

>a meetup in fucking croatia
how about we meet in Paulin Dvor
ill bring my serbian and hungarian friends

Dr Pavel, I'm CIA.

Uh, you don't get to bring friends

bump

zadnji bump

>posting croatiameets at 00:43
Rijekafag here, don't plan to attend but srsly now

ook poorfag i nemam para za zagreb
a živim bliže zg od riječanina i osijeka

Nemam pojma, ja možda dođem u subotu, ak se složim s frendom mogu valjda i u petak.
Jel još uvijek postoji ono za jeftinije karte za HŽ?

Rijekafag #2, to bi jednostavno bia pretuzan meetup

Evo
hzpp.hr/sajam-interliber-sajam-multimedije-i-inova?p=914
Ak neko treba
Pa kolko ti je povratna karta inače?

Hrvatski? On my Veeky Forums?

>tfw svi koji dođu su iz /v/ i idu na sajam multimedije

Moram priznat da mi se program ne čini kao ništa posebno?

Ko dolazi na Interliber slušat ta sranja?
Dojdeš, kupiš dvajst knjiga za sto kuna i otiđeš.

>interliber was never good

Ajde recite crno na bijelo tko bi išao. Osim mene (op) u prijašnjem threadu još je dvoje pokazalo interes, valjda nas se može skupiti još nekoliko. Iako ne znam kako bi to točno proveli, dal da zajedno prođemo sajam ili svatko svojim tempom a skupimo se poslije negdje na miru na piću...?

That's the point ;^)

Riječanima fala na bumpovima, i, odajte mi tajnu, jel vrijede u biti Frljićeve predstave?

Na interliber se ide po popuste, realno.

zbog ovoga mi je drago sta ne idem

zbog ovoga mi je za sta ne idem

Bio danas, kupio od globusa što me zanimalo, nažalost nedovoljno tomizma i grka u ponudi za razumne novce.

Rijekafag #3 here, I'd come but I'm too socially awkward to communicate and interact with real humans

>skupimo se poslije negdje na miru na piću
Možemo svi skupa u Alcatraz do 4, pa onda u Sidro do prvog(?) vlaka.

Sumnjam da bih uzeo više od 2 knjige od slikanih ali čisto iz zanimacije, koliko te došlo ako smijem pitati?

Zar nismo svi, zaboravljaš li na kojoj smo stranici? Danas je barem bio comfy dan

Kao da nismo svi skupa autisti. Dođi, uklopit ćeš se.

Za početak bi se na IL-u trebalo naći više od troje ljudi, onda eventualno možemo planirati daljnje stvari.

dovoljno da ne jedem 5 dana
ook bosna

Je li netko za DnD nakon Interlibera?

Ok
Tko želi ići, odgovorite na ovaj post sa svojim emailom (može sekundarni), da znamo jasno tko hoće ići. Ne morate ni ići na sajam, možemo se naći kasnije negdje drugdje. Inače je sve ovo besmisleno, nabacujemo se Alcatrazom i DnD-om a možda nitko uopće neće doći.

Mislim da nitko ne želi pisati svoj mail na 4chanu, pa imam prijedlog; učinimo thread taj isti dan, za svaki slučaj da ne krepa, pa se nađemo ispred upravne zgrade s unutarnje strane, tko prvi dođe, napravi post i kaže što nosi.

Za lakše raspoznavanje možemo nositi ove kape

Zato sam napisao: sekundarni, bez tvojeg pravog imena. Trebamo znati i imati neku garanciju da će doći bar troje ljudi. Baš ću ja tamo čekati pa da na kraju dođe još samo jedan peder odavde i analno me siluje.

I ja san zainteresiran za meetup

Dobro, izgleda da ćemo ipak provesti što je predložio.
Bumpajte thread tu i tamo, da oni koji ga još nisu vidjeli primjete.

E, da, i vrijeme bismo trebali dogovoriti.

>da bi ovaj petak bio dobar termin
Ne mogu, idem u četvrtak navečer prvi puta doma nakon mjesec dana, awk je nalaziti se s anonima, a i idem tamo s curom sutra. Kupujte knjige Matice hrvatske, nemojte biti podljudi

(Ti)
Hvala na blogu. Evo ti goreglas.

>Rijekafag #2, to bi jednostavno bia pretuzan meetup
>bia
>rijekafag
nisi fetivi

Nema na čemu, prijatelju. Hvala na karmi

Someone pls answer honestly are you guys plotting to go fuck up zizek since you know his address now?

huh? we do?

650 kn

>s curom
Očekuješ da povjerujemo u takvo što?

Nisam bio na interliberu preko sedam godina, da li se realno isplati ici sto se cijene tice ili su mi antikvarijati bolje opcije?
Jer zadnji put kad sam bio sve sto je vrijedilo nije bilo snizeno u odnosu na regularnu cijenu.
Mislim primarno na strucnu literaturu i filozofiju.

>svi ovi provincijalni kmetovi
HAHAHAHAHA kaje sad fegeti, ZAGREB je METROPOLA

um dušo ne ;) beograd je jedina metropola regiona ;)

Globus i Matica Hrvatska imaju dosta filozofije, antikvarijati su zapravo skupi što se tiče filozofije jer je malo ljudi prodaje i malo se tiska. Za 600kn sam u Globusu uzeo 10 knjiga, slika ranije i može se dobro proći.

Hvala na odgovoru. Zaletit cu se danas onda, za vikend i u petak ce sve sto valja bit prodano i guzva ce biti 100%

Bonjour.

WHERE. IS. THE. NEAREST. TRAIN - STOP..?

Gle nitko ti neće trčati za Nee Chanom Matice Hrvatske iz 95. i novim izdanjima Eca o Akvincu i Morea i Erazma Rotardamskog. Jeftina filozofija, čitaj ispod 80kn (neke budu i po 20 ili 40) je pretežno barem 10 godina stara.

Beograd treba razoriti.
t. Novi Sad

H-hoćete li me prebiti ako dođem iz Novog Sada?

Da

>trains
>in Croatia
lel rip

Ovo dbi

NA VRBE
A

V
R
B
E

Fakat, dajte dođite. Ima nas.

ok ok ok
prokleta avlija?

Sta ima i starijih izdanja? Gle ja fakat ne znam na sta to tamo lici ni sta ocekivati. Znam da zelim kupit girrarda, summu summe od sv tome i hegela. Jel mi dosta onda do matice hrvatske ili moram kopat ko svinja tartufe po tom odurnom velesajmu?

>2017. godina
>ljudi još posjeduju knjige u fizičkom obliku
lmao-am na sve vas

Ako znaš točno od kojeg su izdavača, samo odeš do njihovog štanda. Ima i nekoliko antikvarijata.

>on čita samo knjige koje su digitalizirane
lmao tebi, plebejče

>digitalizirane
>on nije do sada zapamtio cijeli zapadni kanon od riječi do riječi
rogonjo

Izabrano Djelo Akvinca je 210 kuna iz 2006, jedno od najboljih izdanja koje možeš naći, iako nema dovoljno Sume protiv pogana. Zadnje izdanje Hegela smo imali 78 ili tako nešto i to u Beogradu. Dakle skupo je i nepismeno. Samo nađeš Maticu Hrvatsku i Globus u paviljonu 5 i pogledaš kod njih. Ima još neki izdavač, zaboravio ime koji ima nova izdanja filozofije, dosta Kelsena, ali su po 2kn/stranica jer nisu subvencionirani tako da valjda ne očekuju da će prodati više od 5 primjeraka bilo koje. Čista teorija prava je 200 kuna lel.

Wrong thread and wrong country, friend.

A da li se isplati ic do Verbuma? Jel mozda oni imaju sv Tomu ili Augustina - Grad Bozji?

H-how about Melania Trump? Right country, r-right?

Onaj osjecaj kad nikad neces vuci koku sa zizekom dok gledate drive i komentirate kako je ryan gosling eksploatirani proleter u pobuni protiv lakanovog object A *sniff*

Tomu ima Globus, Kršćanska sadašnjost ima Augustina (osim toga većinom domaći svećenici i strane hereze), vidio oboje. Verbum ima više pleb dio ponude na Interliberu, za njih čekaj 2+1 nakon Božića, imaju 12 malih svezaka crkvenih otaca, dosta dobar izbor autora.

jel netko vidio ima li nekakav sabrani komplet krleže, ciljam na onaj sta je izdala matica hrv u kompi sa nekim, cini mi se ljevakom ili vbzom?

E stvarno si mi pomogao! Hvala!

Ivan is the most common name in Croatia too

moj čovik

>haven't been to Interliber since I finished high school
>seriously consider going to Zagreb this weekend for Interliber after reading this thread
>google a bit to see what kind of stuff to expect since it was always school that organized everything
>find an article about this year's highlights and recommended books
>one of recommendations is the new Croatian translation of Rupi Kaur's Milk and Honey

Jesi retardiran ili zaista gledaš VBZ i slične trash tier izdavače? Zašto bi očekivao išta drugo, prošle godine bio je John Green i tako svake godine neki imbecilan fad.

People like John Green and Dan Brown are trash but at least they're """legitimate""' writers. As in you wouldn't get surprised to see a book of theirs in a bookstore. But Rupi Kaur? I thought she was just a Veeky Forums meme. It's like seeing Croatian translation of Fanged Noumena in philosophy section of your local library.

Ide tko danas?

>Ide tko danas?
Idem ja... s tvojom starom ;)

No. Again, Slovenia.

bump

>da li se isplati
Daj nauči hrvatski, jebote. Matica Hrvatska i VBZ su jedini štandovi od kojih nećeš dobiti tumor na mozgu, a MH štand nije ništa posebno (imaš filozofije i poezije po 20-30kn, ali, opet, ništa posebno)

da

Koji im je kurac s Danom Brownom?

>zaista gledaš VBZ
umoran sam u pičku materinu, ali, ako se dobro sjećam () VBZ je bio neloš. Doduše, ionako kupujem samo izdanja Matice

Tbh Oceanmore i Fibra su sasvim u redu, što se tiče suvremenih stvari.

Ima gdje sta od Junga te od starogrčkih autora?

Will it be in Serbocroatian or will you continue to pretend that Serbian and Croatian are different languages?

Ako vas deset potvrdi dolazak donosim svakom po knjigu Snjezane Kordic i po tri Romed kondoma.

Bolje ti je da ne lažeš

Nikad.

Sto ima VBZ?

Globus ima nesto od junga, grke sam vidio kod matice pretezno.

>U samom kutu šestog paviljona nalazi se štand kršćanskog pisca i kolumnista Elvisa Duspare koji na ovogodišnjem Interliberu predstavlja svoje četiri dosad objavljene knjige. Najaktualnija od njih svakako je knjiga Krug zemaljski, svakako najkontroverznija knjiga u Hrvatskoj koja otvara sasvim nove horizonte i otvara put drugačijem pogledu na život, vjeru, te Zemlju i čovjeka u središtu čuda Božjeg stvaranja. Uz ovu knjigu nakon koje ćete zasigurno barem nakratko promisliti o svemu što ste dosad smatrali činjenicom, nalaze se još i knjige Nanovo rođen, Elvisovo autobiografsko intimno svjedočanstvo o traženju smisla života nakon smrti sina starog godinu dana, knjiga Budi, opominji, tješi, te knjiga zanimljivog i znakovitog naslova Za dom spremni!, napisana kao zbirka kršćansko -domoljubnih tekstova.

>Sto ima VBZ?
Imaju jedan cijeli arhitektura + umjetnost stol, što je sasvim ok za standarde Interlibera

lik, očajno trebaš malo stirnera u svom životu
oladi malo s hrschanstvom

>oladi malo s hrschanstvom
Ali intencija nije bila promovirati autora...

Čovjek je katolik koji u životu nije čitao katiličke autore i sve vadi iz retardiranih protestanata.
Istinita priča.

halo moj brate. hrvatski-american here. my family is from brač.

i do not know the language well. do you have any recommendations for books or online sources to learn croatian? hvala!

Necemo ako budes dobar i platis nam pice

DELET

Di se onda i kad točno nalazimo? U krevetu sam , ležim po cijele dane ko Proust, treba mi ovo...

Vidi Ne znam kad, možda 6?

>google recognized this as bosnian
What language are you lads speaking?
Also recom me some of your best lits

this is latvian

We gon do this or what?

We gon do this or what?

Bosnian and Croatian pretty much same languages. Check out Krleža, Nehajev and Slavenka Drakulić

Kako da dodjem iz Hercegovine,moze li me netko fund za kartu?!

Zaboravio sam nešto kupiti, a nisam u Zagrebu do ponedjeljka ;_;

>Kako da dodjem iz Hercegovine
Nemoj

>implikacije da sve sto nije svezano odavno nije otislo iz ercegovine

Onaj osjecaj kada umiruce drzave s umirucim populacijama

Rađe čekaj sajam u Splitu. Ista stvar kao interliber, samo malo manje.