Živjo /fitarji, čas da spet jaz spammam tu notri

Živjo /fitarji, čas da spet jaz spammam tu notri.

Ko že včeraj povedano probam narest community iz slovencev ki obiskujejo /fit na 4chanu. Zakaj? Nas je kar dost tu gor ampak zmer al ob drugih cajtih, al drugih threadih...bi raj užgal kako debato kdaj v slovenščini z drugimi slovenci.

Anyway pridte pogledat na discord mogoče boste pa tam tut ostal. Do zdaj nas je ene 6 se gor nabralo.

Ta invite nikoli ne poteče.
discord.gg/pBANeAQ

cefurji rein

I agree.

opozorilo, usi so dyel

slovenci su alpski hrvati

Vsi na svetu probamo liftat

Dons pa druga igra, ker body type čte?

Osebno sem pomoje SkinnyFat trenutno ciljam pa na Ottermode in če se mi kdaj userje in našparam dost da bom mel za kaki 2 leti gym pass bom probu dosečt Athletic povdark na moč.

torej si bil resen glede vztrajanja

Vztrajanja glede česa? Discorda? To itak... če neki začneš morš končat...enako v fitnesu.

Sam men bi blo lepš če bi bli slovenci na kupu, k se mi res neda skos v angleščini klele s feggoti kregat.

Tole bom najverjetneje 5x na teden spammu vsaj en mesec, pol pa vidmo kok se nas nabere. Če bo tam okoli 20 folka je že kar lepa cifra

katere boarde še kaj drugače obiskujete ali lurkate?

Nared en seznam ljubljanskih fitnesov glede na količino hudih riti v preozkih yoga pants, pa se bomo vsi prjavli.

/b
/fit
/diy
/trv
/soc

top to bottom v popularnosti pri men...pomoje bom dodal /t na seznam zaj ko KAT-a ni več

No money for gym tak da ta seznam se z moje strani verjetno nikol nau zgodu

>not being home gym masterrace
dej janez get real

Dečki kje v tej naši kurici nabavljate "fraud robo"?
Zadnja steklenička se prazni in činezov nemorem čakat.

Jebiga, ne živim pri ta starih, na 60 kvadratih si pa težko postaviš power rack, sploh ker bi bil pol zelo hitro tfwnogf.

gf

Kakovostno in ljubeče izpraznjena jajca >> gains.

bo že tak če ti pravš

After squatting I find it hard to inset cotton buds into my anus. Any other alternatives to prod my prostate after a heavy lifting session?

kdo tukaj je /nofap/?

I had a guy like this so I took out my knife hidden in my sock tossed it to him. He caught it and then I clocked him right across the jaw with the 20 lb dumbbell next to me. Walked to the front and told the girls he came at me with a knife and they should call the cops. He was banned and arrested. Problem solved.

to sploh obstaja?

Random convo but thx for the bumps