/poland/ general, jak tam wasze straty? daliście się zruchać i wypłaciliście gdzieś plny?

/poland/ general, jak tam wasze straty? daliście się zruchać i wypłaciliście gdzieś plny?

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=iLzdvLOXlVA
youtube.com/watch?v=eu-y4J1sKKg
youtube.com/watch?v=FUKIbz4rJlY
twitter.com/AnonBabble

Tak jak pan Jezus powiedział.

thinking about moving to poland for retire since it's so cheap

Jacki btfo.

Polacy powinni używać binance tak?

tylko bitbay

what is this ching chong bullshit

a co jest nie tak z binance

that's the language of the onion blossom country

Mam 25k jebanego Trona. Mogłem sprzedać po 20 centów, ale myślałem, że dalej będzie rosnąć kurwa jebana.
Teraz tylko czekam aż znowu dobije do 20 i sprzedaję to kurestwo.

niech ktoś dlaczego tak szkalują Cardano tutaj?

KURWA

nie doczekasz się

Are the women in poland really the best in europe?

W życiu, trzymam do milijona

How much for a nice Polish girl?

Legit considering moving to the Baltics or somewhere close by to escape the utter degeneracy of the West. Need to be surrounded by a population that remembers the utter horrors of Communism.

nope. They are same as everywhere else. Some pretty, some ugly, most mediocre. Don't let pollacks shill you that "polisz wimyn are ze most beautuful"

>West
>degeneracy
mysides.jpeg

m8, Polish women are day traders. But instead of coin, they will trade their cunt for all your money. Trust me, there are no Nice girls in the East.

Ja siedzę w VENIE i się kurwa nie doczekam chyba profitów bo ciągle cenę zbijają, trzeba było inwestować w Bitconnectowego scama i mieć 300% profitów.

;____;

Z TRX poczekam do końca stycznia max, podobne chcą te psy wprowadzić po angielsku, może akurat dzieci nakupią xDDD

Trona bym nie trzymał, chociaż jeszcze wielu jeleni się na niego natnie i mogą go pompować. Nie ma sensu przywiązywać się do walut, zwłaszcza tych, które są ewidentnym scamem. Jest tylko kapitał, który trzeba przelewać tam, gdzie lepiej rokuje. Ze swej strony doradzę DCT, SHIFT, RISE, NXS,ETP i nie będzie płaczu. Starać się unikać tego syfu, na który tu naganiają, bo 8 na 10 reklamowanych tu projektów to gówno i jeśli się nie potrafi dobrze zweryfikować, to zostaje się z pełnymi torbami cuchnącej kaki. Tak w ogóle jeszcze jedna fala korekty może zbić alty w dół, ale nie należy panikować, tylko trzymać. Dobre projekty zrobią robotę w tym roku.

A gdzie kupujesz?

Bitrex (niestety wstrzymali otwieranie nowych rachunków), Bitfinex (tam niczego nie trzymam, bo może w każdej chwili się zwinąć), HitBtc (tego nie lubię, bo stresuje mnie każda wypłata), Coss (gdzie kupiłem Cossa), ETD (gówniana giełda do wybierania potencjalnych diamencików z małym MC), Mam też konto na binance, ale na razie tylko TRIGa tam trzymam, którego wycofali z bittrexa.

>Bitrex
wielkie dzięki ziomeczku. Ja się jak na razie bawię tylko w Binance bo dopiero zaczynam przygodę z monetkami, więc każda porada jest dla mnie na wagę złota

Na binance kup za częsć kasy OMG i potrzymaj przez przynajmniej rok. Powinines być zadowolony. Ważna jest dywersyfikacja, bo nigdy nie wiadomo, czy jakis coin nie okaże się dobrze przygotowanym scamem, lub zwyczajnie nie przebije się na rynku. Trzeba mieć kilka solidnych walut i można dołożyć czasem bardziej ryzykowne z dużym potencjałem jak np. TRIA, czy PFR.

Sie ma sie ma

Polecam Bitbay, to polska giełda z siedzibą w Katowicach, więc mniejsza szansa że was wyruchają, niż jakaś chińska.

Jak że jestem biedakiem polakiem to przelałem 4000 zł jak bitcoin był po 13-14k i cały czas trzymam w litecoinach.

Może mi ktos doradzić czy warto trzymać litecoina teraz czy lepiej przelać to i wziąć jakiegos alta na przykład? Bo researchowałem pare projektów fajnych, tylko nie wiem czy nie lepiej potrzymać aż litecoin pójdzie w góre.

youtube.com/watch?v=iLzdvLOXlVA

>To uczucie, gdy miales 35k tydzien temu, a teraz masz 11k

Mamusiuuuuuuu!!!

Fuck you kurwas

Na bitbay jest drogo i bardzo mało coinów. Giełda tylko do wejscia w kryptowaluty, ewentualnnie daytradingu, jak ktos się zna. Jak się nie zna, to longterm znacznie lepiej daje zarobić. Zresztą jak się zna to lepiej na dźwigni w takim XTB grać na BTC, czy ETH.

Kupiłem trx za 0,03 i sprzedałem powyżej 0,2. Potem przelałem to w appc i wszystko jebnelo. Uczyłem sie do sesji i ominąłem moment gdzie appc był za $4 i potem za każdym razem jak spadał mówiłem sobie ze nie bd sprzedawał przecież na minusie... na szczęście teraz rośnie i moze wyjebie w gore. Ogólnie jeszcze trzymam xlm i elfa i moze wyjebia tez teraz. Następnym razem bd wiedział żeby w tethera przelać

Aaaaaa polskie smiecie, no co wy chcecie z tym krypto robić no co? Zaraz wam ziobro z tym drugim wszystko zajebią za pranie brudnych pieniądzy i chuja wam zostanie. To dla pana to, nie dla psa

Jest wgl jakis polski discord?

smieciu normiku jebany ripple tez pewnie trzymasz

>polski general
>wszyscy trzymaja trona
taki wyglad wasz dlatego gownem jestescie i gownem pozostaniecie

xD

Tak już mają w naturze khuwa

Tron może być dobry jak chcesz kupić i zostawić na 5 lat xD

Oceńcie moje portfolio guwniaki.
>To odczucie, gdy nic nie sprzedałeś, ale i nie kupiłeś po niskich cenach.
Mój ATH to 31000 euro parę dni temu, mam nadzieję, że za kilka kolejnych dni nadrobię straty. No i chcę sprzedać Bancor i Stratis za XLM.

Możesz spokojnie trzymać LTC, ale są coiny o lepszych perspektywach, choćby te, które wymieniałem w wątku. Są to solidne projekty na long term. Poczytaj o nich i cos wybierz, kup za częsć litecoinów i zdywersyfikuj portfel.

nom, tu w tej walucie, XRP, wszystko się zaczeło... ;_;

koleżanka nashillowała, że amazon go już już wprowadzi ;___;

Hahaha pewnie to samo o polsce mówisz, że będzie dobrze wystarczy poczekać z 5 lat

Tu nie bedzie dobrze, trzeba wypierdalać jak najszybciej.

No kurwa raczej, że pobyt w polszy ma tyle sensu ile trzymanie trona.

Dzięki za odpowiedź. Odnosnie tego w co zainwestować to po prostu zastanwiałem się czy warto dywersyfikować przy tak małym pajeetowym budżecie. Odnosnie tego w co to już sobie poradzę bo robiłem dogłębną analize w co warto. Bardziej rozważałem taką opcje - trzymać aż litecoin pójdzie w góre do 500-1000$ albo od razu dywersyfikować.
No i powiedziałem może być, bo nikt nie wie jak będzie swiat wygladal za 5 lat, ten projekt za dlugo bedzie sie rozwijal zeby byl wart inwestycji teraz.

A tak szczerze to już po tym streamie z hotelu co w piżamie był to zero szacunku do tego projektu mam.

3 miliony użytkowników ze wschodu twierdzą inaczej

No ja mysle zeby jak najszybciej wyjechać do szwajcarii bo zajebiste państwo. Bo o ile Polska mogłaby być dobra do życia to nic nie zapowiada na się na zmiany większe.

>Szwajcaria
ale że nikt nas tam nie chce to ty wiedz. Nawet brytyjczyków i niemców tam traktują jak smieci ;_;

also jak twój deutsch? Pewnie jak reszty jebanych polusów - 8 lat w podstawówce, a poza ich bin aus polen nic nie powiesz ;_;

>do szwajcarii
AHAHAHAHAHAHA WAS W ANGLII NIE CHCĄ A TY O SZWAJCARII MYŚLISZ AHAHAHAHAHA

Polaków to nigdzie nikt nie chce to po pierwsze.
Po drugie nie będę tam robił jako tania siła robocza więc wyjebane.
Po trzecie niemieckiego nie miałem nigdy w szkole, a nawet jakbym miał to szkolnictwo w Polsce to jest taka porażka. Wystarczy mi angielski w tych większych miastach, a języków naucze się na miejscu, zresztą tam nie tylko niemieckiego się używa, wszystko zależy od prowincji.

Dobre ziomeczki a wypłacał ktoś z was? Jak tam z tym jest? Kurwa troche mam stresa że mi skarbówka się wjebie na kwadrat.

No i nie wyglądam jak polak bo się myję więc nie poznają.

Jak masz większe hajsy to idz do jakiegos dobrego doradcy podatkowego, są już chyba takie ktore znaja sie na krypto i jak sie rozliczac wystarczy dobrze poszukac. Jak masz mniejsze hajsy to wyjebongo

you country is a 3rd-world shithole kill yourselves braindead aggressive subhuman trashbags

syfiaste

Skarbówka się może dojebać jedynie jak przelejesz na złotówki. Masz dwie opcje, przelewać małe kwoty, przelać dużą zapłacić podatek, albo wyjebać stąd i wypłacić.

nawet nie kombinuj tylko plac podatek jak juz wyplacisz pieniazki. znajomy pracuje w urzedzie skarbowym i mowi ze przez te wszystkie 500+ i inne socjal gówna kontrolują wszystko i wszystkich tylko czekają żeby wyssać 70% od takiego anona który wypłacił i chciał uniknąć podatku

nom, francuskiego, którym w Polsce włada 3 cebulaków na krzyż.

Ja skończyłem 3cie najlepsze studia w UK i poza oddziałem Credit Suisse nie mam tam czego szukać. Już w UK jest lepiej, ja teraz w korpo pracuje dla takiego jednego bardzo znanego producenta elektroniki. Tylko mieszkanie w Londynie to rak.

No jak się dojebią to 70% + odsetki więc Ci wszystko zabiorą. Możesz wziąć podatek liniowy i 19% płacisz.

Whiter than you Ahmed.

Podatek dochodowy 32% i tyle.

Do 85 tys chyba masz 18% jako osoba fizyczna.

y-you too ;_;

Jak jesteś tardem to nie umiesz zarobic na tronie. W pierwszej fali zrobilem na tronie 550% z 200 eur do ponad 1000€. Wczoraj kupilem 91k jak zaczal wychodzic z dolka i zarobilem juz na tym na chwile obecna 1,5k€. Widze ze nie lubisz pieniedzy.

niemiecki/francuski/włoski, tak jak mówiłem zależy gdzie chcesz wyjebać, ale w sumie tak jak w Polszy że w dużych miastach angielski styknie na start.
Ja byłem na #1 kierunku w Polsce i w pierwszym semestrze rzuciłem studia.
To są jebani idioci, zmarnowany czas.
Profesorowie trzymani dla prestiżu co nie ogarniają co się dzieje i sa zacofani, bo zdobyli swoje tytuły żerując na doktorach.

Powiedzcie mi tylko kurwa szczerze warto teraz kupić ETH jeśli zamierzam trzymać około pół roku?
Na serio opłaca się przenosić to do jakichś portfeli zamiast trzymać np na krakenie?
Pytam bo jestem stosunkowo biednociotą i chce włożyć tylko jakieś 200 euro żeby zarobić jakieś kieszonkowe w tym czasie bez jebania się z tym dzień w dzień.

Już lepiej siedzieć w innym scamie niż w tronie.

Lepiej kupić NEO zamiast ETH.
A prawdopodobnie teraz najbardziej pewny jest VEN.

>przeklinam na internecie

Dzieci

Jak chcesz trzymać pół roku to zrób reserach projektów i zainwestuj w to co wierzysz najbardziej. Nie ma sensu słuchać porad bo nie wiesz jak ten ktos sie zna, cokolwiek sie bedzie dzialo nie bedziesz mial pojecia bo sie nie znasz i bedziesz panikował. Zrób dogłębną analizę leniuszku.

Odn wydaje sie spoko, mają działający produkt, zewnętrzni developerzy już cos tam piszą na ich platformę, aktywna społecznosc. Problem taki, że pewnie jebnie jak telegram wyda swoje krypto

tooooooo

Jak się ma łeb to na wszystkim można zarobić.

dziękuję user chyba tego potrzebowałem :3

Najlepsza beka to to że to gówno urosło dosc sporo w przeciagu ostatnich 24h. Na serio kto to kupuje?

A jak chcesz trzymać longterm to portfel to podstawa. Z takim budżetem razcej nie ma sensu na nanoledgera ale chociaż zwykły portfel sobie załóż na kompie/komórce. Bo ze strony może Ci nagle zniknąć i wejdziesz za pół roku licząc na zyski a tu masz 0 na koncie.

ale powiem wam szanuję tego kto zainwestował w BitConnect kiedy był wczoraj po $13 xD

ja bym się bał tego gówna kijem tykać, a niektórzy potrafią się wzbogacić na upadłej piramidzie finansowej xD

Jesli ktos robił to swiadomie to rzeczywiscie na propsie

>sprzedaj VEN jak w koncu pozwola mu poleciec w gore
>wloz wszystko w ICX i trzymaj do uruchomienia mainnetu
>wszystko co zarobiles wloz w linka
opinie o moim planie na przyszle dwa - trzy tygodnie?

Tron jeszcze worci, daj mu miesiac i normany znowu sie na to rzucza bo 'tanie' i 'moje przyrosty', tak samo jak ze wszystkimi gowno monetami...popatrz na grafy calego rynku, to taka 'mala' korekta

w sumie w cokolwiek bys wlozyl kase teraz to troche zarobisz, bardziej chyba kwestia na dłuższą metę.

Polaczki get out

youtube.com/watch?v=eu-y4J1sKKg

Ile muszę mieć kasy żeby zacząć bawić się z crypto (głównie long-termy)?

kurwa jebana pizda ethereum znowu idzie w górę
jak nie zejdzie jeszcze chociaż na chwilę to dałem się wyruchać

10k dolarów.
Za mniej to możesz się najwyżej pobawić.

Sądzę ze 4-5 tys. to jest takie troche poniżej minimum żeby to miało sens. A tak dobrze to z 20 tys. i możesz się fajnie wzbogacić.

tak czy inaczej duże pieniądze to nie są na inwestycje.

wszystko zalezy od tego jakie masz cele, zaczynałem w tym roku od 1k pln dla zabawy, teraz sobie siedze na 20 (pare dni temu było 30 ale chuj tam)
wiadomo że życia sobie za to nigdy nie ustawie ale normalnie pracowalbym na to kilka miesiecy bo jestem biedakiem XD

ja zacząłem z krypto jakoś po świętach 3 tygodnie temu i zainwestowałem 1000 PLN(kupiłem po trochu różnego gówna typu RaiBlocks, DeepBrainChain i Pearl i wszystko poszło w górę) i mam teraz 2,3 ETH

zastanawiam się teraz w co włożyć kasę, żałuję że wczoraj nie kupiłem XRB i PRL bo dużo urosły przez noc
co myślicie o VEN, LISK, ENG, LINK?

VEN also bump

youtube.com/watch?v=FUKIbz4rJlY

Czyli tak, moja mama chce coś lepszego niż jebane 0.25% na lokacie w cebulobanku, daje mi 5000zł

Myślę, żeby jebnąć tak:

>30% XRP
>20% VEN
>20% OMG
>30% ETH

co o tym myślicie?

>Ripple
xD

jak chcesz po prostu trzymac kasę to trzymaj w ETH, spokojnie 5x do końca roku

Tak dla poczatkujacych nie kupujcie tokenow typu Kucoin albo Coss. Jest to nielegalne co oni robia chodzi o dzielenie się zyskami z posiadaczami tych tokenow

Chinczycy po nowym roku zabronią ich uzywac a Korea będzie nastepna...

Najlepsze zyski robia się na Ico's czasami nawet dochodzi do 1000x po kilku miesiącach

bedzie jakiś dip VEN czy kupowac teraz?
kurwa ale rosnie skurwysyn

>buying something named KUKcoin