Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

boards.Veeky
twitter.com/AnonBabble

miért pont ide Ánon?

az alma miatt észrevétlenül beleolvad a katalógusba

Jó fonál

Ez hől.
Mondjuk a Veeky Forums moderátorok tősgyökeres KÖCSÖGÖK

>ck
>moderáció

Három napra globálisan bannoltak a gecik mert feltettem egy kérdést a McChickennel kapcsolatban.

Az alábbi thread célja hogy felhívja a figyelmet a magyarok számára! Viszonylag sok tagot számláló
magyar közösség alakult ki /int/-en. Ennek ellenére nem lehetünk elegen! Szeretettel várunk minden magyar Ánont, ha elege van a retardáltakkal való angol interakcióból és egy kis változatosságra vágyik! A magyarok összetartanak, szeretik egymást!

Ha szeretnél intelligens, magas színvonalú és nyelvi helyességű, szemléletformáló beszélgetésekben részt venni más intelligens magyarokkal, keresd fel feltétlenül >>/int/ -en a MAGYAR GENERALT: /kurva anyátok/

kezdek félni
nembaj, leleményes a magyar

>thread
>nem fonál

Elbasztad Peti

Nem támadhatóak le a fiatal magyarok egyből a 10 réteg iróniát tartalmazó specifikus nyelvünkkel, ne légy ilyen szigorú!

nem jönnek az újfejűek

Pedig így nem lesz asszimiláció

szerintem nem a főzés és sütés táblán fogunk nagyszámú magyarra bukkanni :D :D

úgy kéne reklámozni (szerintem) hogy az ember csinál a táblára egy rendes fonalat, pl /g/-re vmi telefonos szart hogy ne törölje a jani, és utána belevágni ezt a reklámszöveget

Szerintem nem kéne.
Így is elegen vagyunk,kezd eltorzulni a fonál.

legfeljebb 25-en vagyunk, az nem túl sok. milyen torzulást vettél észre?

>ez a leggyorsabb fonál a táblán

...

>kurvább,legkurvább
>egyesek nem értik a helófejű mémet

ravasz

így fejlődik ki a demokrácia :D mikor már akkora tagot számol a populáció hogy lehetetlen olyan változtatásokat hozni amiket mindenki elfogad

...

ez hől
örülnék ha a (leg)kurvább dologgal leállnának a kedves fonalfonó ánonok mert ctrl+f "kurva" nem ugrik oda

Epikus képmakaróni barátom

esetleg ha helyette az anyátok-ra keresnél rá, jóbarát?

vagy mentsd el ezt a könyvjelzőt: boards.Veeky Forums.org/int/catalog#s=any%C3%A1

megkéne változtatnom a szokásaimat és az elég kényelmetlen lenne
inkább álljunk le az újítással vagy tartsunk róla (captcha-s) strawpollt

this thread sucks the chrome off of a 57' Chevy bumper

sajnálom hogy te nem beszéled az Istenek nyelvét.

mi szerető, barátságos nép vagyunk

>A béke népe
Csak fel akarom gyújtani a falvaitokat,kifosztani az éléstáratokat és megerőszakolni a lányaitokat,komolyan olyan nehéz ezt elfogadni?

Sziastok,

Csak akartam mondani hogy mijen hujek vagytok. Mindenki itt. De nem csak az. Van nektek nagyon kicsi faszod. Es en faszom az nagy mint a lo. Nagy, kemeny, es nehez. Ki turom a anyad mint a kifli kenyer.

How is my hungarian? I can understand it pretty much flawlessly but my reading/writing/speaking it complete shit. I know how the words and sentences are supposed to sound and go together but for some reason I can't piece it together

Sziasztok,
Csak azt akartam mondani hogy mind hulyek vagytok.
Emellett meg a faszotok is kicsi. Az enyem sokkal nagyobb, szinte egy csodorehez hasonlithato. Kiturom anyatokat mint a kifli kenyer.

Not so bad, although I feel very offended by your words. Pleace apologize. I feel offended especially because my penis is enormous, and what you said is not true. We are the very intelligent, chosen ambassadors for the holy task of advertising our special community.

Awful.
You fucked up almost all of the rags in your sentences.

its understandable
where are you from btw

USA. The 'rents are magyars so I involuntarily learned the language while growing up. The only thing I have used it for so far is to bant with the hungarians in my CS:S games

meleg buzi cigany vagy

es kicsi a faszod

nagyon jó szuper képességeid vannak. én tudok felváltva mindkét szememmel kacsintani, reggelente szomszédrémítően recsegőset fingani és különböző nagytisztaságú félszintetikus morfinszármazékot előállítani egyszerű laboratóriumi körülmények között.

magyar cigany

Vissza kell menned.