Confused

>buy dgb when it was at 600 sats as a LONG TERM INVESTMENT
>sold it at 1900 and realizing that all what I knew about dgb - microsoft, gaming, minecraft and all that shit was fake news
>feel cheated
>don't know where to put this money now

the fudsters aren't even trying anymore lol

but still i don't fucking understand why volume is rising constantly

does whales troling me again?

ark

You fucked dogs for anus

i just did that but from 200 sats to 600, not even fomoing u

what is the REAL gaming coin i should invest to?

or i should just wait for IOTA?

there will never be a "gaming coin." it's a terrible concept.

So is dgb absolutely useless now?

Get into RDD OP

Redd ID is coming soon
It will hit 1K alone

once valve makes a coin, that'll be your "gaming coin"

otherwise, don't even think about it

>don't know where to put this money now
ANT, wont regret it.

if there's anything worth calling "gaming coin" that's steem.

ty ułomku jebany

it means just hold

skincoin upcoming ico
gilgam.es upcoming ico

ppst keep these low key im going to high ball this shit since i belive esport is the true way to make crypto big

zostaw mnie mam bana na kara
dlaczego miałbym trzymać? to ja postowalem na biz i na /b/ jak byl fredd na 500 postów zeby kupowacz jak bylo po 600

bump

kupuj litedoge zanim wystrzeli do 100 satishi
ps to prawda

Pójdzie do góry, nic się nie bacz

trzymam od 300 - 26k

kupuj NEXUSA (NXS)

Buy some Ark and vote for the biz delegate to get free Ark.

do not hype IOTA, delete this post.

Can I vote more than once?
Are we still 53rd?

dlaczego?

>Polski thréad
Paljaki biedaki

pierdole te wasze gownokojny pumpowane, bedziecie zdychac jak te wszyskie hamburgery na tym boardzie
>KUPUJ KUPUJ MOONING MOONING
tyle ze juz wtedy jest dawno za pozno na kupowanie
w choooju ich mam, zanim to pojdzie do gory to ja zainwestuje w cos lepszego i tak jak mowilem to byl long term invest i stracili u mnie zaufanie calkowicie, tym bardziej po tym jak robilem jakies glupie memy przez 10 dni a oni
>no hehe to nie byla taka nagroda, ten teog cos tam costam gówno gówno, odezwij sie moze latem
you have a point, but doing it wouldn't be suspicious?
BOLAND STRONK, NOWY TAJNY
>dostan bana na kara na rok bo zapytales anona o gg
przynajmniej hamburgery nie mają tu aż takiego smrodu jak tam

dlatego spierdoliłem z tego kurwidołka jakis rok temu xD
oslo na co ty liczysz? Że ktos ci podstawi pod nos co masz kupić? Masz dwie opcje, lurkujesz 24/7 i liczysz, że załapiesz się na mooning zanim zcrashuje albo samemu robisz research i shillujesz ile się da. Ewentualnie wpychasz wszystko w jakiegos long terma typu ARK i nie wchodzisz tu przez rok.

bump

Plenty of options mate. I'm currently holding ANT, ARK, ETH, and STRAT.

dgb sie podniesie, jesli nie to i tak niewiele do stracenia

no nie, tak sobie gownopostowałem w sumie, juz rozdizelilem hajs a reszte trzymam na iote

no ja dzialam tak srednio long termem i tryharduje into daytraiding, jakies 5-10 dolcowy obrót

zaczałem jakies 10dni temu w ogole, i od tamtej pory jestem caly zielony z 800zł inwestycji, dzisiaj mam 1800

>KUPUJ KUPUJ MOONING MOONING
DUDE LAMBO XDDDDDDDDDD
oslo
>on zapierdalał przez 10 dni robiąc za darmo memy dla DGB
zastanów się nad sobą anonie x---D

no nie wiem czy tak niewiele, mi to gówno najwiecej hajsu natrzepało
no i w sumie bitkojnem robie taki jakkby daytraiding, znaczy sie czekam na crash i kupuje na dipie bo wiem ze to najpewniejsza waluta i bedzie rosla we wszyechczasy, ale zastanawiam sie czy nie jebnac wszystko w alty, o połowe wiecej mi hajsu przyniosly a zaniwestowale po rowno 400zł w btc i 400zł w alty

Instead of buying into shitty Veeky Forums memes

have a look at project you can actually relate to

ale Bancora to ty kurwa kupuj, czo?

>zapierdalał
nie roztrząsałbym tego tak mocno xD, max 30min w gimpie dziennie, po prostu wkurwilem sie ze tak dobrze ludzie repostowali i byly w chuj popularne, generalnie mialem szanse by wygrać a oni kurwy jebane
>no elo z tym konkursem to taka sprawa, ze ten no wiecie, reklama dzwignia marketingu ;^)

co?

/thread

ONLY if Blizzard or Valve get into the blockchain, then it WILL BE the game-coin. And its price will probably be so fucking stable due their 100% control over it, you won't be able to speculate anyway.

they will get into crypto, everyone will
and give me one thing on the stock market you can't speculate with

polack bump

dajcie discorda i twittery legitne gdzie siedzicie
i pare satoshi na pieski :3
18q5tgjDmQ8xa3S4puX7b5aYFv3iEUxvxH

jak wsadzisz sobie w doope dlugopis z kciukooznaczkiem i pozdrowieniami z polski to dam ci 0.05 btc

oslo
>diskorty
>twitery

kurwa chyba jednak wolałem karaczan

oczywiscie pozdrowienia po angielsku

to ja kurwa mam tyle kapitału i nie moge już z dwa miesiące wchodze na ten board i nie moge tego podwoić ehh mogłem w styczniu kupić etherki a nie bitcoiny teraz bym kupił wyspę od Parafiniuka
daj anonie jakiś namiar na siebie co kupujesz albo pokaż Blockfolio co masz?
heh wszedłem tu z dwa miesiące temu po przerwie długiej i teraz cała ta deska jest zajebana tylko gównomonetami kiedyś był tylko /cryptocurrencygeneral/ i chuj

>trzymanie sie wyłacznie cudzych opinii, szczególnie Veeky Forums
własnie dlatego nie zarabiasz, also to bardzo malo co zarobilem przez te 10dni

ja pamietam jak zakladalem konto na bitmarkecie i bitkojny byly po 500zł
pamietam jak jakis user na kara zaraz jak wystartowalo eth mowil zeby kupowac bo to przyslosc i rozjebie bitkojna
pamietam jak na fejsbuku pieseł startował z dogami i po prostu przewijałes miedzy postami

tez moglem juz dawno miec wyspe parachujuka i nie sram

no i też kekam z tego bo kilka miesiecy temu tu bylem i normalne fredy o różnej tematyce, a teraz wszysko doslownie zasrane crypto, juz dawno powinna powstac osobna deska

ja to mogłem już kupić bitki w zeszłym roku jak chodziły po 2000pln i nie wiem na co ja kurwa czekałem xD
wcześniej nie mogłem kupić bo byłem nie wychodzący i nie miałem pieniędzy
to czego trzymasz teraz wincyi w przeliczeniu na dolany etherów czy bitcoinów ?
ja właśnie sie wjebałem i kupilem pare ETH na livecoin.net a byl peak i teraz spada ale widze ze jakieś walenie kupują za 10-15BTC co chwile

skjfsogbogheoirgheirg
epigjhpeigje\rpgje
geprigjeprigjeorigjoerigerg
opeidopeiano'inegpoihnaon
egpierpioe[ogihenogrihnerogih
egroiegropihnreogiherg

kurwa po chuj si emnei pytasz, mowie ci ze nigdy tak nie zarobisz, nie jestem zadnym autorytetem i nikt nie jest

wyjdź z krypto bo spierdolisz a tym bardziej nigdy przenigdy nie probuj daytraidingu
poland stronk