Polska

Dajcie protipy jak płacić podatek robiąc dziennie po kilka transakcji gównomonetami, żeby US się do anonka nie dojebał i zostawił go w spokoju, ale też nie okradł?

Robert, uspokooj sb

nie wypłacaj hajsu w polsce, proste.
jedziesz se na wakacje gdzies w pisde daleko, tam zaklladasz sobie konciwo i wyjmujesz penge, potem musisz ja przemycic spowrotem no ale to juz jest dosyc proste.

jezeli chcialbys zaplacic i nie zostac wyruchanym w dupe no to niestety w tym kraju sie nie zmiescisz wewnatrz tak wysrubowanych parametrow

pozdrawiam und poletzam
Jolanta Kwasniewska

udokumentowany wklad wyplac bez przypexu
zeby nie okradl to normalny podatek od dochodu 18% 32%

Why can't you fucking subhumans use Cyrilic like actual fucking Slavs. Your larping as genuine humans, by using the Roman alphabet, is absolutely pathetic.

koledzy, to jeszcze powiedzcie jak sprzedaje krypto na zagranicznej giełdzie w EUR to muszę przeliczyć to na PLN, czy dopiero jak na konto bankowe wyśle i tam nastąpi przewalutowanie?

Czy podatek od dochodów kapitałowych nie wynosi 19%? Podobnie do większości krajów w Europie.
Są jakieś inne komplikacje powiązane z kryptowalutami?

Pytam dla kolegi. =]

po przewalutowaniu dopiero
a powiedz mi tak z ciekawosci ktorej gieldy uzywasz? bo zgubilem paszport a na dowod nie moge sie na coinbasie zatwierdzic z jakiegos dziwnego powodu

Btw w co tam anony inwestujecie? Kupujecie wysoko, sprzedajecie nisko, jak przystoi, czy rzeczywiście robicie tutaj jakąś kabzę?

spróbuj przez aplikacje na telefonie albo kamerkę. a giełdy to głównie kraken, gdax i gemini

z tego co wiem, jesli masz jakies zrodlo dochodu poza krypto i nie robisz tego w sposob "zorganizowany i usystematyzowany" (czy jakies pierdy w tym stylu) to raczej cie nie dojebia jako dzialanosc gospodarcza.

niech rzuci kamien ten co nigdy nie kupil wysoko i sprzedal nisko

Powiedzcie dla mnie tylko jak to w naszym wspaniałym kraju wygląda, czy trzeba opłacać zydow z US nawet jesli przez cały rok nie wypłaciło sie ani grosza ? (bo hurr durr taxable event itd)

Kurwa szmato
Spierdalaj
Ja pierdole

That’s it for my polish

Bye

Jak nie jesteście jeszcze 100% w LINKu to jesteście kurwami i spierdolinami bez przyszłości.

...

ETOT DELO GOVORIT POSONY

kolego ja już dawno jestem 100% w żydowskim RIPPLU. sergeja szanuje jak pojebany ale z żydami nie wygrasz

Sprzedaj to gówno dopóki jest coś warte bo już teraz zaraz bedzie crash jak normale sie zorientuja że to kompletny szajs.

kolego powiedz dla mnie czy bynie 70% w linku wystarczy do wielbienia Boga?

Fuck you pollacks, Vilnius is ours forever.
Have fun getting fucked by eu for lukašenka like court reform.
Democratic nation my ass. Only good thing that came for Poland was witcher and Christianity

A te 70% to dla ciebie ile sztuk? Bo ja mam 10k+ i planuje mieć minimum milion zł w 2018.
I co masz w tym pozostałym 30%? Jak jakieś gówno jak verge albo iota to wypierdalaj.

mind your own business you cuck.
This is the Chad court reform, not some sissy BS

Ruszajcie trochę głowami kurwa. Za bitcoin lub litecoin kupisz złoto albo srebro. Łatwo to wymienić na gotówkę. Mieszkam w USA i tak juz 2 razy zrobiłem zeby żyd śie nie dojebał.

z szacunkiem prosze, 27k sztuk siedzi w hardłer łolecie. reszta to btc i kilka roznych jak xlm itd

Jeśli wyplacasz ≥400k$ możesz to zrobić przez bank w Szwajcarii, ja za założenie konta zapłaciłem 1000 frankow z hakiem

no ale dalej istnieje ryzyko że wpadnie kontrola i będzie nieciekawie. dlatego nie chcę kombinować tylko zapłacić tak jak prawo wymaga i spać spokojnie

Noo, gratuluję okazu, widać że doświadczony łowca!

łosz kurwa panie kierowniku daj pan troche

get the fuck out of here toilet cleaner kurwa fucks

That dude's a fuckin' Chad! What a badass motherfucker.