Any other Hungarian coiner here

any other Hungarian coiner here
I want to discuss crypto with some fellow magyargeci but I don't know anyone who's in crypto
please respond

American here. Once I make it I'm getting a comfy house in your country to vacation in

Veeky Forums is a multicultural and inclusive place and raciss's are not welcome here
Think you better leave.

what does this have to do with racism you autist

'sup bá$tya

ugylátom nincs értelmes magyar itt én Crytoval foglalkozom már egy ideje. Találd ki ki vagyok súgok most vettem egy kúriát az andáry körül :D és igen megéri MO-ba foglalkozni vele. Plusz 100 szor jobb mint Tescóba vagy egy cégnél robotolni egy elemként. Vagy szoptatni a jövőnket tanárként.

Csak ugye a veszély/kereset arányát meg kell fontolni az elején a pénzem nagyrészét elbuktam, de mostanra már szép profitot csinálok. Azelőtt festményekkel kereskedtem.

csináltam egy magyar discordot is
gg/x3Akd3
lehetne egy kis magyargeci kripto közösségünk, össze kell szedni mindenkit bizről aki magyar

amúgy kinek mennyi pénze van most cryptoban

nah Andrássy-t akartam írni :D

>amúgy kinek mennyi pénze van most cryptoban

takarodk NAV-os geci:D

Hu ez nehéz aszem kb 10 BTC értékbe van szészórva a pénzem de most költöttem egy nagyot hogy legyen házam.

ez a NAV coin buy signal

NAV nak semmi köze még tudtommal mo-ba nem kell adózni érte :D vagyis könyvelő aztat mondta

minimális, az ösztöndíjammal játszok, szakdogaírás helyett minden érdekesebb ezért kezdtem bele
SZJA-t befizeted akkor mi baj lehet belőle?

de még mindig nincs barátnőm :( egyetemet is csak most fogom végezni

gyertek már fel a fos teszkós discordra
discord dot gg/x3Akd3

nekem csak 1BTC-m van most, elég sok mindent elbasztam elmúlt félév alatt sajnos, de haladok, szerintem magyar viszonylatban ez is jónak számít már

Ne add fel csak tanuld meg az alapokat én el sem mondom menyit basztam el az elején :(

I was in Hungary this summer for my Europe trip. Beautiful country. Never seen so many nice asses in my life. In fact it was so overwhelming that I had to stop looking.

yes thats true but the county is full of shit. Our Politics failed (hopefully not in immigration) but in the school sytem and work place.Thruthfully we dont have a good midle class only workers and super rich peoles.

Jesus Christ is this a real language
how do you read that shit it's like Turkish and Polish had a rape baby that was raised by a dog

Megy én ugy voltam vele ha nem jön össze ink felakasztom magam.Bocs nem megyek Discord nem vagyok egy sociális ember.

milyen eredeti komment még sose láttam ilyet minden magyar threadben
nem kell szociálisnak lenni ehhez, csak faszos chat szoba
mit holdolsz most amúgy?

yes i know nothing only programing and crypto trading i never practiced english.

>amerifat has never seen umlauts outside of turkish
>amerimutt thinks hungarian is in any way related or similar to polish which is slavic

...

...

Dikk magyarok a kedvenc táblámon

ugye a nagybácsit BTC-t
Bch elég sokat (váraok arra h coinbase engedélyeze akkor valószínű felmegy az értéke)
XRP (ezzel jól jártam mostanába ezt még előző évben vettem de még megtartom ha igazak a pletykák akkor ez is bekerük Coinbase-re)
ETH eből nem olyan sokat de azért nem elhanyagolhatót
érdekes de XEM avagy NEM nekem bejött ebbe van még egy nagyobb holdingom
ADA, TRX, XLM, XRB de ezek elhanyagolhatóak kb 200k van bennük fejenként

>Amerimutt opened the Hungarian wikipedia page to type this out
>Amerimutt thinks everybody else here is a retarded amerimutt just like he is

csak top10 coinokkal foglalkozol?
én szinte úgy építettem fel az egész foliom értékét hogy low mcap coinokkal tradelgettem
msot nem nagyon látom értelmét mondjuk btc-t tartogatni, alt season van

meg mos próbálom megtanulgatni az ICO-zást meg a BTC kölcsönöket hogy mennyire kifizetődő.
ja meg a leírtakat HUF ba gondoltam előző postomban

>feltételzi hogy ameridagadt vagyok

how is hungary, has it been infected by mudslimes yet?

...

nyet
less than 0.1%
the WALL stands strong

igazad van csak ahogy Waren Buffet mondta Vedd meg a félelmet és add el a kabzsiságot . Aszem ígyszólt meg nem szeretek a kockán dobni a pénzemell inkább növekedjen lassan de meg tudjak élni mondjuk 10 20 évig belőle ha kiszámolod így is 10% naponta nem idegen ezzel a setuppal is.

caring about the health of a country is not political

They wouldn't want to come here. We have no welfare or wealth.

no
growing nuber of chinks tho

mondjuk ha 10 BTC-d van már akkor meg tudom érteni ha nem akarsz kockáztatni annyira
én mondjuk valszeg akkor is szétosztanám low mcap coinokba, btc dominance ATL-n van

If he was a true /pol/star he would know that Hungary keeps the muds out. Eastern Europe doing big things 2017

nice.

>bulgaria
better hope romania doesn't fall

Tudom miről beszélsz. Engem is elkap néha a FOMO de próbálom magam visszafogni és csak csendesen dolgozni.

meg volt régen több is csak mint mondtam most költöttem magamra meg a családi kúriára felújításra stb stb.. nagyon sok lóvét vettem ki a trader accjaimról meg ugye a bankkártyámon is van de ha megnézed itvagyok lófasz évesen 25 és egész szépen megélek . van takarítónő jár mindig van mit enni kocsi család nekem enyi egyenlőre elég majd ha családot akarok akkor jobban megnyomom neki

és mennyit vettél ki, meg hogyan, átutaltad bankszámlára?
hol vettél lakást belőle és mennyiért?

MÉSZÁROS LŐRINC KOMÁM!

azért bassza meg a nyúl h nem tudsz olvasni

Szia

18:43:31
18:43:33
kérlek

ajánlom figyelmedbe a LOCALBITCOINS.COM oldalt ot cash out-oltam enyit azért még leírhatok

Tuti cigany vagy.

Egyértemű.

Go home tamas ! You're drunk and a dirty romanian faggot

...

Thanks for securing my border.
t. Austria

HEIL ORBAN