Totul se duce la vale

Vine vara bine-mi pare crypto se va face mare. Cati bani ai pierdut ?

Other urls found in this thread:

youtu.be/2wkIrdKSguU
twitter.com/SFWRedditImages

english pajeet do you speak it

Eenie meenie benis penis

no, that's in the other room.

Why would i speak English on a Romanian board?

gtfo

This is the future bois.

Chocko wocko bingo bango

Câteva mii, dar sunt încrezător în viitor.

Valeu, romanasi pe biz

La ce monede crezi?

>draws random fucking line
Nice

eu cumpar in cadere ori la bal ori la spital

intrebarea e ce cumparam ?

Decomadata niciuna . Dar eth daca vrei un pic de siguranta.

i don't know lloyd the french are assholes

Ce monezi ai acum?

Sunt speculativ pe jetoanele de aprovizionare. Nano sau ethereum ca gard viu. Bitcoin se va întoarce, nu este mort. Prea multe operațiuni miniere și atmuri au investit.

eu as cumpara niste bitconnect este foarte undervalued ce spuneti baieti si fete?

Oarecum credibil dar , daca nu vin cumparatori noi si lumea vinde totul se duce de rapa.

Alegere buna , dar ideal e sa iti vinzi casa si sa te muti intr-o casa de pamant doar ca sa ai mai multi bani ca sa investesti.

INT si HPB cumpar pe langa niste CXO,Voi ?

foarte buna idee, cine se baga? ofer consiliere psihologica gratuita celor care se baga all in

What third world speak is this?

>HPB
PLM website-ul e in chineza.

Cred că lumea reală utilizează tokenuri dedicate cu o funcție legitimă sunt singura șansă. Aceasta și adevăratele valute. Poate sau nu poate să funcționeze. Nu joc cu banii de care am nevoie. Dar da. S-ar putea căderi din greu dacă oamenii se vor panica.

misto google translate pajeet

English only, Nigger!

All in pe COSS si mi-am bagat pula, ne vedem la vara

stiu dar io ma uit in telegram dupa informatii, plus ca ATH era 13 $ si o sa fie pe Kucoin in 5 feb

Yep and nope, just trying to be hospitable faggot

this is not a board for gypsies guys. stay out

>European language
>third world

What the fuck. London is swarming with Italians right now, and so is biz? What. .

btw: bagamish pula in mortii mati

yes thanks for acknowledging what i said
now, from what shithole is this language from?

...

Momentan mai bine iti bagi banii in buzunarul lui Salam

Just google 2017 graduation pictures of a country to see how white it is.

baaaa frate nam pierdut nici un bani, sti de ce? ca ti am futut mata in papuc

Sunt ok momentan . Am scos 400 profit înainte de crash pe niste altcoins. Sunt All in pe stratis și încă ok 120% profit . Bine, eram 400% pe la jumătatea lui ianuarie . Oricum sunt bine.astept sa vad unde e fundul ( cred că pe la 8k) și bag iar niste bani. Oricum , salut tuturor românașilor de pe biz- mari retarzi americanii ăștia

10/10

i understand that you people are a bit retarded so i'm gonna ask again but this trying to be more clear

what SHITHOLE(country, place on the map) is this language(the thing that comes out of your dirty mouth) from?
this is a question, try to answer it this time

holy fuck you inbred mongoloid its romanian, the only latin language in eastern europe

BTFO

It's dutch you absolute mong. Ironic that they would use "merimutt" as a comeback though since Amsterdam is the most nigged and turk'd city in all of Western Europe.

Are You that retarded that you can't just copy paste a phrase in Google translate and find out ? This is the state of Western Civilization . Lazy ass morons

Lmaooooooo so entitled

It's not Dutch. Like I said, can't you just copy paste a phrase in Google translate ? Jeeeez

The state of amerimuts.

Have no idea where the fuck is that place, can't be bothered to google it
thanks for answering my question though, seems you finally understood what i was talking about

Ni se duce Tara la vale mai repede.oricum mă bucură că sunt așa retarzi ăștia că nici nu se gândesc să facă ceva cu crypto ca s prea ocupați să fie retarzi

Yes it is dutch you fucking retard.
Am investit in VEN si FUN, comfy ca dracu. Abia de am pierdut 20 de lei la scaderea asta(bine am si o investitie initiala de tot cacatu, 900 de lei pt ca sunt un poponar sarac).

"Can t be bothered to Google it" I guess you just buy what other people shill at you, you inbred

Nu ai nici o sansa in Romania .PLM poate deschide vreunu un exchange.

TeleormanCoin

Im just pulling your leg my dude, its clearly uzbekistan. pic related. you cant identify uzbek speakers when you see them?

PLm am si eu niste fun dar se pare ca se duce la vale rau. Cat fun ai ? Eu am vreo 4-5 mii.

Cati bitcoini credeti ca are Liviu Dragnea? are suficienti cat sa fie considerat o balena?

De ce îți bați joc de obositul ăla mă? Lel. Ba sa știi că mă gândesc și eu să bag in ven dar mi se pare cam shady si nu mi place supply ul ala enorm. Din același motiv (supply) mi se pare prea târziu să mă arunc in cardano

Daca face cineve cumpar garantat.

N are destui cat să își facă dinții aia de gainar

bagati ba in ICO-uri de calitate. Aveti sanse mult mai mari sa faceti bani de acolo decat sa cresteti din monede deja cu 1 miliard + marketcap

Cardano suna bine dar plm pana inplementeaza ei ceva o sa dureze 10 ani. Nu are rost mai ales la pretul de azi. daca era 1-2 centi mergea.

baietii stiti pe cineva care este dev? hai se facem si noi un coin desta si se shill toate ziua aici si peste tot. si dupaia cand are valoare facem dump

Ai dreptate dar sunt sanse mare sa iti pierzi toti banii. Cu pozitii mai mici se merita.

E High risk cu ico urile. Eu sunt mega încrezător în stratis , check it out. Au deja 2 ico uri anuntate -unul foarte promițător (Gluon)- echipa buna și chiar vad sa treacă lejer de 100 până la sf anului. Eu am 1000 de unități deci am bani să mă duc la Costinești la vară și să iau toate bolile cu transmitere heterosexuală

547 mai exact. Cum ziceam poponar sarac, dar am incredere in licenta de sapt viitoare.

corect. in ce ICO-uri bagi ?

io is whitelisted la arcblock dar nam mari asteptari ca o sa intru la cat ii lista 70 mii fuckin gas war

Nu e asa usor. Sincer se poate dar e piata prea plina pentru asa ceva.

Avea un prieten din Glasgow pe unul care la fel voia să facă coin sa băgăm niste pump pe el. Până la urmă s a dovedit că nu e chiar așa ușor să faci un coin și să l bagi pe exchange uri. Nici nu sunt mulți care sa știe să codeze blockchain

Pfft Costinesti. Dute in vama daca vrei boli adevarate din pasarica salbatica.

ba tre sa recunosc am facut un fel de FOMO la 4.5 dolari, ca mi se pareau misto toate parteneriatele alea si ideea in sine e decentă. E un HOLD comfy, creste destul de incet.

nu o sa fie niciun gas war, cei de la arcblock au setat o limita pentru gas.

in ico-uri am asa:
Dimensions Network (Exchange)
ArcBlock
Gibraltar Blockchain Exchange

E deja mațe fine in vama. Vreau pasăre sălbateca de la tot felul de mini orașe și sate. Mmmmmmmm

>dolari

kek

High risk daca bagi in ico-uri anonime fara pic de research. Daca faci ceva research despre background-ul echipei nu este un risc asa de mare. Trebuie sa ai in aspect:
- daca au un prototip
- daca au comunitate
- daca au echipa cu un background solid (nu in blockchain pentru ca este un mediu relativ nou)

Suna interesant ăștia cu arcblock.hai că o să mă uit și eu de ei

Nu zici rau. Da mai e o gramada pana vine vara. Abia astept sa imi iau concediu.

ArcBlock whitelist este terminat. Daca nu te-ai inscris pana acum nu mai poti cumpara decat cand vor fi lansati pe exchange.

pai si ce comunitate au astia de la dimension daca au adunat numa 1.4 mill si vor 50 mill ?

am mai patit asa am ramas cu bags pt mult timp pt ca nu era cunoscut proiectu

nu mai poti intra acum e closed

Ba ai dreptate dar am stat departe de ico uri instinctiv după câte scam uri au fost . Oricum fac bani ok din swing trading din august până acum

STK token baietii...luati acum cat e ieftin,va zice fratele vostru...
P.S.Ca sa imi multumiti cine face mai mult de 10 mii din asta sa puna numele la primul copil Stefan...sau Stefania

uitate la CREDITS e good hype pe el easy flip inca e deschis whitelist parca

Ba băieți dar daca va zic că voiam să cumpăr ethereum la 14dolari in februarie acu un an și aveam 2000 de dolari de bagat da m am căcat pe mine că ce plm fac dau bani pe niste numere pe un ecran , mă credeți ? Când am văzut că a ajuns la 140 in vara m am apucat serios de crypto

inteleg dar cel mai greu este se faci communitata peste coinu. am auzit ca developari de coin este usor, ca litecoin era doar copy si paste de bicoin cu blocksize mai mic. multe coinuri sint doar copy and pasted code, co niste tweaks mici aici si acolo.

scopul este sa aiba un purpose, nu stiu sa zic cum dar trebuie sa ajute cu ceva sau se fie a "niche market" atunci coinu poata se take off

deja multi communitati si proleme au coinuri care ajuta, dar daca gasesti ceva care un coin puate ajuta, merite idea.

sau daca nu it pasa, facem pure scam, sunt multe

am investit din 2 motive:
Dimensions nu vor realiza niciodata hardcap-ul de 50k ETH. Ei vor strange undeva intre 5k (softcap-ul necesar) si 7k ETH.
sunt 144.000.000 monede disponibile pentru a fi cumparate (dintre care 120.000.000 daca ating hardcap-ul de 50k eth), restul de 20.000.000 sunt alocate pentru airdrop. Daca proiectul strange 5k ETH atunci vor fi doar 12.000.000 monede doar din crowdsale.

Mama, au white paper in romana , ce pula mea

iar 12.000.000 + 20.000.000 = 32.000.000.000
pretul unui token este intre 0.45 - 0.5 $ => 32.000.000 x 0.5 = 17.000.000 mil $ marketcap . Cel putin 3x de la ico este usor realizabil. Pentru ceea ce ofera (exchange aggregator, margin trading si fiat trading - momentan va fi folosit USDT dar in viitor vor inlocui USDT cu bani proveniti de la banci)

Ba dar tenX și metal nu au făcut același lucru ? Oricum știu că există exact aceiași idee implementată , și nu vad cum o fac ăștia mai bine

astia au parteneriat DIRECT cu MASTERCARD nu ca ceilalti prin parteneri

Shsjriii dkslbejsusun jeekaloaoaoaoaoaoejjej jsh rnrjfj LTC analashka itsaskaks moonistanshki

Mmmm sună bine daca asta e rânduiala . Sa se termine in plm corecția asta de btc și să mi scot investiția pe termen scurt și chiar as baga in ăștia după ce mai fac puțin research.

Pentru toti cei care vor sa faca $$$ va sugerez studiati domeniul ICO-urilor. Alocati o parte din bani si pentru ICO-uri. Nu zice nimeni sa nu bagati si in proiecte deja existente dar potentialul din ICO-uri este mult mai mare. Nu va luati dupa nimeni si faceti propriul vostru research si daca sunteti 100% convinsi ca este legit atunci investiti, daca nu atunci skip to the next one.

Ba băieți ar fi mișto sa ne facem un grup de fb dar fara noobs-stai sa le explici la toți ce pot sa afle singuri de pe net. în altă ordine de idei eu trebuie să plec că mâine am un interviu - wagecuck life- dar să aveți o seara buna . Doamne ajuta!

youtu.be/2wkIrdKSguU

un discord sau slack/telegram ar fi mai bine

Hai ca poate fac eu un discord zilele astea. O sa fac un thread in romana mâine - poimâine sa va strâng.

telegram mai bine

nice, ce faci numele/subiectul de post sa pot se fac ctrl+f in catalog sa il gasesc?

Ayyuu fungule bastardo, y u no bibadoooo your momma

Mă gândeam la o poza cu Vadim și numele thread ului "Băieții mei, garda mea" nu poți să nu l iubești pe Vadim