VANDAAG IS ROOD
DE KLEUR VAN MIJN BLOCKFOLIO
VANDAAG IS ROOD
Other urls found in this thread:
medium.com
medium.com
abnewswire.com
twitter.com
Lekker man.
Ik gooi er 15 duizend eurootjes tegenaan vandaag. Dit is de tijd om te kopen. Het zakt misschien nog wat. Maar holy shit alles is in de uitverkoop. Als je nog wat geld over hebt, gooi het er tegenaan.
Onironisch: ik ben een stinkende linkman. Nooit verkopen, VVLL (vasthouden voor lieve leven).
Trouwens: 15k spaargeld, wat doe jij van werk mijnheer?
Met 15k heb je heel wat linkies trouwens. Kan goed zijn dat je miljonair bent tegen einde 2019 als je meedoet en all-in gaat.
Ben je all in Link?
Zou ik nooit doen persoonlijk. All in dan.
Ik heb 193k PRL, 108K req, en nog wat kankershitcoins waarin ik alle hoop ben verloren. Ik gooi vandaag het geld wat ik had om te daytraden tegen REQ en NULS aan 50/50. Dan ga ik lekker 2 weken op vakantie en zie ik dan wel weer wat er van is gekomen.
Ik ben 70% VEN eigenlijk. 20% LINK, 5%XLM en 5%NANO. Je ziet dus dat ik erg ontvankelijk ben voor geshill hier.
Ik werk als advertising creatief. Betaalt wel ok maar ik had kkveel spaargeld.
In november 2017 14k daarvan in crypto gegooid. 2 ton gecasht op ATH, en nu ben ik langzaamaan een hele ton weer terug aan het stoppen in deze heerlijke dip.
Beetje risico heeft me heel ver gebracht in die paar maanden. Dus het voelt idioot om niet terug te kopen op de dip.
Indrukwekkende porto, Drie punt vijf duuzend Nuls houder hier. Alstjeblieft stijg.
Haha ik ook. Maar daardoor had ik wel 10k PRL kunnen kopen op 7 cent. die shit was 500k waard rond ATH. M'n enige regret is niet meer cashen op de top. M'n fucking ATH was 909k. Zit nu op 250 ofzo in die kk dip, maar het is zo weer op 400 als PRL of REQ gaat.
Pump it
Ik ben vrijwel volledig een stinkende linkman maar aangezien ik een armhomo ben een beetje risico wel gewenst.
Indrukwekkend. Geniet er van zou ik zeggen.
Ik ben 100% Link
Wie hier /cpchain/?
Paleis voor 'n prikkie is zo kankervet.
Probeer in gigantische pumps 60% te verkopen en terug te kopen op de dip my dude.
Ik had 155k PRL. Helft daarvan verkocht op ATH. Van een fractie van dat geld heb ik weer bijgekocht tot 193k. Zo kun je all in gaan, maar wel lekker bij verdienen.
Ja, dankzij jou heb ik alle afleveringen in 2 dagen gekeken. Rogier is zo grappig met zijn jaaaa gekreun tussen alle zinnen door.
Is REQ nog een stinkend kind of zien jullie er groei in voor EOY?
HAHAHAHA kankervet.
Ja die mannen zijn de 2 meest feel good homo's op TV. Holy shit ze vinden gewoon álles Geweeeeeldigggg. En dat afdingen in die kringloop, zo kankerschaamteloos. Heerlijk.
lekkerMarco
Wie is er in voor een Nederlandse Veeky Forums discord?
Heb je de whitepaper gelezen? Ik toevallig gisteren en ik wilde meteen meer. Ik heb REQ al vanaf 7 cent ofzo, en winst op gepakt en weer teruggekocht, maar toen ik het las realiseerde ik me ineens waarom mensen het zo hard shillen. Het is heel goedkoop nu ook. Dus ik zou zeggen doe het, maar niet all-in.
jezus allemaal nederlanders hier wtf
ik doe gvd mee
Nederlandse biz discord: VunvGb9
Serieus ??
Ik dacht dat we wel wat slimmer waren op een gemiddelde..
Maarja, je moet af en toe op iemand dumpen, dan het liefst op vieze link marokaantjes!
Link is over 2 jaar wat PoS nu is , makkelijk implementeerbaar en geen apart systeem voor nodig.
Enjoy your losses losers !
Dat krijg je van niet voor jezelf kunnen nadenken.
Marokkaantjes bezitten enkel verge en tron.
Als je een echte baas bent koop je DRAGONCHAIN
leuk geprobeerd mijn schakelkettingen koop je niet
Wil jij dat geld binnen 2 maanden x4 flippen ?
Moet je vooral niet luisteren naar mensen die dit als Hobby doen en Chainlink bezitten
-Banyan Network - Bibox exchange
-Devery (EVE)
-Unitus (UIS)
Ik zou zeggen kies er eentje uit
ik zie jullie binnekort
>-Banyan Network - Bibox exchange
Hier heb ik serieus naar zitten kijken. Maar over 2 uur vlieg ik naar Azië dus heb geen tijd en zin om Bibox shit te gaan zitten doen.
Dus ik zet het voor nu op iets 'veiligere' lowcap motherfuckers. Maar thanks voor de tip my dude. Die andere 2 ken ik helemaal niet. Ik zou zeggen Linkies check deze uit, promising microcap munten is waar je het echte geld verdient.
Wat ga je in Azie doen? Goedkope hoertjes neuken?
Sorry I don't speak Arabic
Kom trouwens gezellig in de discord praten over Frank en Rogier
Um.. Uhh.
I'll have a bamischjif please. I love that shit
Die frank en Rogier moeten van de buis, ik hoef niet nog meer mongolen die kringloopwinkels gaan grinden
Neem je woorden terug kankerlijer.
Lekker man ! Geniet ervan !
Banyan network kan ik niet van zeggen dat die nog op 08 cent staat wanneer je land.
De andere twee wellicht wel, wanneer het geheel omhoog trekt zullen eerst de blue chip crypto's bijtrekken, daarna de (nonoggedachtvan) shitzooi.
Devery is pretty much Modum-Walton-Vechain , alleen zit die in zijn eigen ecosysteem, nu nog onderschat, maar al in partnership met Nuls ( ook zwaar onderschat ) , en JD , 2de plek China’s top retailer ( na Alibaba )
medium.com
|Market cap 3.5m
Prijs 0.056
circulating supply 62.9m
Unitus is eigenlijk vertcoin op steroids.. zwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar onderschat, en een collactief genaamd Angel tokens, heeft dat ook ingezien uit 1500 onderzochte cryptos.
Hebben in deal voor een discount munten opgekocht waar ze in ruil voor een gehele rebranding aanbieden, nieuwe website, sociale media hulp , etc etc
Market cap sub 1m
Prijs 0.021
Circulating supply 46m
Ook voor jullie hobby-traders.
Dit is waar je geld op verdiend, verdiep je er alstjeblieft in, dit is het laatste jaar waar je flink zult kunnen cashen op Crypto, daarna is het gereguleerd en aan banden gelegd.
Houdt daar rekening mee.
vertrouw jou voor geen ene meter
Nee, dat is ook wel het laatste wat je moet doen.
>Jezelf financieel afhankelijk stellen van een vreemde op het internet..
Daarom heb ik er ook wat linkjes bij gezet, zodat je eigen research kunt doen
Wie heeft meer link dan mij stelletje nieuwelingen
y-yes sir
wie gaat ook al zijn kanker studiefinacering in crypto gooien ?
ik
Lekker verhaal.
Luister naar deze guy jongens en gooi er wat zakcentjes in. High risk high reward.
Zo heb ik de laatste bull run 21k gepakt op een 1k investering in die COSS-troep. Allemaal verkocht. Heerlijk.
Er is niets anders te hodlen dan bitcoin. Echt dom om nu geld in de stervende shitcoins te pompen.
De vorige keer dat de markt door een dergelijke fase ging (parabolisch omhoog, daarna afwisselend dumpend en doodbloedend omlaag), stierven een hoop shitcoins.
Herinnert iemand zich feathercoin, worldcoin, weetikveel wat nog meer? Letterlijk dood. Als je dan nu de dip gaat kopen, koop dan btc (of heel misschien eth als je daar in gelooft).