Are there any Poles? If so which gym in Warsaw you go to and why is it Jatomi złote tarasy?

Are there any Poles? If so which gym in Warsaw you go to and why is it Jatomi złote tarasy?

Other urls found in this thread:

pudelek.pl/artykul/105584/23-letnia_modelka_zapewnia_moje_piersi_sa_prawdziwe_mam_je_od_14_roku_zycia_s/foto_1#s1
twitter.com/SFWRedditGifs

Są ale nie z Warszawy, ja jestem z KrK a na Veeky Forums siedzę od 8 lat ^^ Pozdrawiam

gdzie w Krakowie chodzisz?

jakie to uczucie wdychać smog by twoje gainsy spadały?

RÓWNIEŻ CZY CHODZISZ NA SIŁOWNIE W KRAKOWIE PO TO BY SIE OBRONIĆ PRZED MACZETAMI?

osiedle europejskie na dr piltza, powergym. w Krk tyle gainsow trace przez z smog ze to poezja

Mialem juz raz do czynienia na kazimierzu z jakims pojebem sasiadem z maczeta, chyba sobie kupie miecz dwureczny z coldsteela xD

moja siostra mieszka w krakowie.
Na tym osiedlu "w rzymie"

co robisz w życiu? W sensie jaka praca oraz dlaczego jest to ochroniarz w klubie gogo

siłownia cuber na królewskiej w Kr*kowie, całkiem komfi

domowa silownia mistrz rasa

w piwnicy u mamy?

biała gwiazda pedalstwa

tak u twojej ;-)

Warszawa srawa
Radom kurrwa!

>tfw podnoszenie ciężarów by wróciła do mnie dziewczyna striptizerka

Burak dungeon

Jestem studentem 3 rok licencjat, Wydzial Filozoficzny więc idealnie dla >tfw no gf
Zapraszam do mnie na chlansko wszystkich z Krk co by gainsy za mocno nie wchodzily

skąd wiem, że mnie nie zgwałcisz?

Tego nigdy nie mozna byc pewnym,

Chetnie poznam siostre :P

Panowie z polszy jak dlugo juz siedziecie na fit? bo wiadomo ze stad sie nie wychodzi

w sumie to trzy lata jakieś ale jestem /czy_ty_w_ogóle_dźwigasz_koleżko/

I'm not Polish but I've lived in Warsaw for a few years. FightclubS4 in Mokotow is the best.

Przepraszam, jestem leniwy no nie mowie dobrze po polsku

SUVALKAI

prawie 4 lata tu
dzięki Veeky Forums i sticky schudłem 40 kilo
szkoda, że potem nabrałem całej wagi znowu z powodu depresji.
teraz mam problemy z sercem bo Veeky Forums mi kazało ECA brać i CLEN więc teraz troche chuj

Lol to trzeba sie ruszyc dupsko, do wakacji zostalo juz nie wiele czasu a trzeba miec to ciało zyzza albo tinytripa R.I.P obydwoje odeszli w sluzbie fitu Panie swiec nad ich dusza. Jak masz do mordy z sercem to odstaw to gowno, ja jade na full natty Bro splicie a wy jak sobie radzicie heuheuhueh

pudelek.pl/artykul/105584/23-letnia_modelka_zapewnia_moje_piersi_sa_prawdziwe_mam_je_od_14_roku_zycia_s/foto_1#s1

OBCZAJCIE TO CUDO

>pudelek.pl

co ty czytasz antoni

Krk też tu, gainy spierdalaja przez smog

lel co się stało z jej torsem

A coz innego mi zostało Panie Wlodzimierzu

>11 lat na 4chanie
>2 na /fit
>to uczucie gdy nie masz życia

A pan co, Michal Aniol mistrz proporcji?

Piekna sprawa ten Veeky Forums, bez tego coz bysmy poczeli. Chyba skazani na 9gaga czyli miescje dla normies'ow

>bądź na silwoni w krk
>uslysz
>czujesz się fit kolego ?
>jestem poprostu szczesliwym gosciem
Cała drogę rylem że śmiechu wy zjeby

9fag to gowno w czystej postaci, tutaj sobie na spokojnie już siedzę z 9 lat i nie zamierzam nigdzie się ruszać.

jestem tu od kiedy miałem 15 lat
teraz mam 28
przebij to.

kiedy idę na swoją siłownie
POZDRAWIAM SPUCHNIĘTYCH Z TI FITNESS W KEN NA URSYNOWIE
zastanawiam się, czy kiedys bede ofiarą greentextu przez jakiegos DYEL hantlobijca

ilu z was to podludzia poniżej 180 cm? również dlaczego nie uprawiacie seksu z wysokimi samicami jak rasa panów?

ja sie zastanawiam czy sa na Veeky Forums jacys polscy Chad'owie. Mam nadzieje ze nikt tu nie oglada WK albo innego polskiego scierwa.

chad to tomek
nigdy nie bądź tomkiem

6'2 188cm Masterrace reportin in.
W polszu chyba jest troche lepiej jesli chodzi o wzrost niz np w usa albo uk

Veeky Forums powoduje raka osobowosci.
Moze jak masz kwitnace zycie towarzyskie i romantyczne to mozesz sobie pozwolic na pare szitpostow na boku, ale w takim przypadku mialbys pewnie ciekawsze rzeczy do roboty.
Ta strona to odpowiednik masturbacji dla kontaktu ludzkiego, mozesz rzucic swoje najglebsze (albo najglupsze) uczucia i przemyslenia na publiczne forum w postaci prostokacika z tekstem i dostac odpowiedz od zywych, myslacych ludzi w postaci prostokacikow z tekstem. Twoj glod interakcji spolecznej zostal zaspokojony, chociaz nie nawiazales z nikim osobistego kontaktu i do nikogo sie nie zblizyles.

Przeciez wszystkie Tomki to pedaly, znalem 4 tomaszow wszyscy ciepli jak legginsy Stacy po siadach.

Po 7 dziewczynach w ciągu 5 lat postanowiłem pozostawić w tyle takie cos jak ludzka interakcja z innymi osobnikami, szczegolnie damskimi.

kobiety to gówno, żelazo nigdy nie skrzywdzi twoich uczuć i nie zostawi ciebie i waszego psa idąc tańczyć za piniendze

a ty Damianek, to taki twardy kutas jestes po tych schabowych na serwatce?

ohohohoh tomasz sie odezwal xD

Pracowalem kiedys z pewnym policjantem na emeryturze ktory zwykl mawiac "zapamietaj mlody bo 2 razy nie bede powtarzac:baby to sa chuje" mowil mi to 2 razy na godzine przez 3 miesiace...

jak byłem na odwyku od wódy w józefowie to to samo mi gadali tam starzy gliniarze

12 lat 3lata gimbazy 4 technikum 5 rok studiow

chuj wam do dupy nygusy jebane :^)

ja pierdole po niektorych z was widac ze nigdy nie widzieliscie polskich chanow

jak to mozliwe kurwa

OP tu
chodziłem tam we wczesnym liceum
jestem za duży by siedzieć na forach o kupie i sikach z piwnicznymi przegrywami co muszą mieć wtyczki do przeglądarek do swoich super tajnych klubów

Mamy króla! Long Live The King! Piękna sprawa ale trochu mało nas i tak. Potwierdzasz ze stad sie nie da wyjsc. Tu moze chyba pomoc jakas przepiekna qt 3.14 goblin gains

trolle z szatni nie pozwolą Ci poznać żadnej samicy

>za duzy
>w sensie 35cm w bicu

nie kazdy jest jebanym nieudacznikiem bez zycia jak ty parowo przecwelona

zgnilem z jebanego sebka, skad sie tu kurwa przywlokles xD

prosto of twej matuli, powiedz jej zeby zeby umyla

>polskie chany

trzeba być niedojebanym żeby zaglądać na narodowo-katolickie fora

plus spolszczenie chanmowy jest tragedią straszną okrutną

polskie chany czyli gówno na poziomie karaczana?

Sosnowiec tutaj
>inb4 najbardziej na południe dzielnica Wwy
żal mi w sumie ludzi, którzy chodzą do jakichs komercyjnych gówien a nie mogą korzystać z siłowni z tradycjami prowadzonymi przez weteranów kulturystyki i trójboju :^)

własnie dlatego nie mozemy miec fajnych rzeczy przez was piwniczaki

ja pierdole trzeba byc niedojebanym zeby dobrowolnie odwiedzac polskie internetowe kolka rozancowe

mam taki ból z tego powodu
w moim rodzinnym miescie chodzilem na wspaniala pakiernie. Same chlopy #nohomo
Zadnych samic które by odciagaly uwage, oraz nie robilyby burdy i zabieraly sprzetu i gnily na stepperach

jak trzy razy sie zbrandzlujesz pod zdjecie wioletty willas to nie liczy sie jako trojboj

WzcnczjcJcjzcJuy jwcjzjjwjzyjzjy

...

no co, juz po cebulachan?

> by siedzieć na forach o kupie i sikach z piwnicznymi przegrywami

A co myslisz robisz teraz w tej chwili aktualnie w tym momencie?

nie sraj ogniem :^)

na Veeky Forums to akurat duzo normalnych siedzi, chociaz paru pewnie zbiera szczyny i srake w sloiki

this

jakie statsy po 8 latach? na czysto?

No co ty. Ale nawet nie wprost szkalowanie takich ludzi jak Jerzy Michalski to ignorancja w opór.

8 lat na ficie, wczesniej jakies BW noobskie workouty. od 3 lat na silce Bro split bo Aesthetics. Zadnych imponujacych silowych statsow nie mam =[ ale wizualnie klasa ^^

tylko Patryk1959, kurwa

sposobem pisania zatrzymales sie na etapie 8 lat temu albo i dawniej, kto dzis kurwa uzywa takich emotek, ja pierdole, jak to mozliwe po tak dlugim stazu na chanach

Op tu
zaczynałem z 10 curl potem na 30 końcowo zanim wymiękłem i zacząłem chlać
start 30 OHP potem 60
squat był 50 a skonczyłem na 120
bench 40 a potem 80

z 107kg na 92kg w 3 miesiace
teraz znowu 118 kg i schodzi jak kurwa dramat jakis

5 lat roznicy. kurwa kosmos

tak pytam, by wiedzieć, czego się spodziewać. U mnie zastój po 2,5 roku ;d. Ale plecki poszły ostro do przodu w tym roku. W sumie wszystko poszło do przodu ale w ślimaczym tempie. Za słabo się przykładam

Chcialem sie wyrozniac poniewaz tutaj jak w pierdlu kazdy user taki sam

no to słabiutko. Ale nie poddawaj się. Grunt to wytrwałość. Jebać motywację. Nie ma czegoś takiego. Albo napierdalasz z rutyny, albo przegrywasz

:^) daj mu spokój

autyzm

Przeciez ty nie jestes Op klamliwa gnido
OHP progressowac najtrudniej squat szybko wchodzi i martw tak samo

chuj z polskimi czanami. To rak. Mowi się, że Veeky Forums to szambo internetu, ale takich zjebów jak na kara, to ze świecą tutaj szukać

>35cm w bicu
przecież już nie jest w liceum

nie w'gle kurwiu

srac na jatomi kurwa
to jest klub fitness, a nie silownia. Macie tam chociaz platforme olimpijska?
bo to straszny rak, kabaczki i vi wypierdalac na uczuciopedie, ten sam poziom


W poznaniu mozna swoja droga krecic super beke z McFit. Juz 6 razy bylem za free bo nikt nie zapisuje tych wejsc xD

niezłe. Teraz już moje

przeciez Veeky Forums jeszcze przed 2010 zostal ostoja normalfagow, ktore sie tu przywlokly, bo hehe smieszny content. przyszedles tu z sadistica czy czegos takiego, ze nie bardzo wiesz o czym mowisz?

mierze 4chuja inna miarka, ale jak widze jakiego sortu polacy tu wchodza, to dochodze do wniosku, ze kara szonem wyjatkowo udanym i na wysokim poziomie xD

Ale jaglaka to ty szanuj. Btw ile wzrostu?

>lurkowanie kurahena
>nie elitranego vifona

też tak myslalem, ale po jakims czasie robi sie nawet smiesznie
szczegolnie te doslowne tlumaczenia angielskich wyrazen, typu czuje dobrze czlowiek, co czyni je jeszcze bardziej absurdalnymi

ty chyba o chanach sie dowiedziales 2 miesiace temu, ja pierdole

>przed 2010 zostal ostoja normalfagow
No i bardzo dobrze. Bycie zjebem to żaden powód do dumy
Na Veeky Forums przywlokłem się z 4 lata temu. Czyli 2012/2013

Pany, paczcie, elyta karaczana. Wszystkie czany zna na wylot i siedzi na nich od niemowlęctwa. Salutować

jest i on, piwniczny purysta

>jakiego sortu polacy

Czy Polacy w ogole wytworzyli w swojej historii smiesznego mema? Co mi kumple w robocie podsuwaja jakiegos kwejka czy inny wykop "hehe odpal stary ten filmik to jebniesz" to jest to jakas zenujaca padaka albo przetlumaczony demotywator z 4chana circa 2008.

182cm
zastanawiam sie czy hgh dziala jak jestes juz dorosły

pytanie do rodziny Spierdolin: czy słyszeliscie o Wojacku?

nie bardzo, jakies tam growth plates sa juz polaczone, czy cos, bardziej urosniesz wszerz niz wzwyz

(mowimy o wieku 20-25 lat, jak masz 18 to moze jeszcze cos by dalo)

no tak kurwa, polak to wszystko ukradnie

tak, ale płytki wzrostu są już skostniałe, więc wzrostu ci nie przybędzie

How do I get a Polish grill to come back to the States with me?

gowno wiesz, w dupie byles, jak mozna byc tak nieswiadomym polskiego chanowego contentu siedzac na 4chanie, tyle rzeczy z polskich chanow przeszlo juz do polskiego mainstreamu, ze ja pierdole, wlasciwie ma on juz funkcje kulturotworcza, nic w tym dobrego nie ma, ale chodzi mi o to, ze pierdolisz glupoty