Trying to lose weight, 120 bucks for 21 of these meals delivered to my house a good deal?
Trying to lose weight, 120 bucks for 21 of these meals delivered to my house a good deal?
Get food from the grocery store and cook it yourself. It's way cheaper. Cooking isn't that difficult.
So how many calories in one day's meals?
>2017
>still wasting time cooking
>2017
>still wasting money
these range from like 490 to 690
Veggies?
Assuming you're eating 3 meals a day, you're paying $120 for 7 days worth of food. You could just cook for yourself and spend $50 or less for the same number of meals, with the added bonus of not having to eat the scraps of the poor suckers that Rich Piana ate to steal their gains
I eat one or two times a day at most
>2017
>still buying processed food instead of eating the plentiful insects filled with pure protein
you're not going to make it.